ויזה למרוקו, הוצאת ויזה למרוקו

 
טיול מאורגן | טיול מאורגן למרוקו | ויזה למרוקו

ויזה למרוקו, הוצאת ויזה למרוקו

ויזה למרוקו

ויזה למרוקו
ויזה למרוקו


צרו קשר עם ROYAL MAROC TOURS:

חברת רויאל מרוק מתמחה בהוצאת ויזה למרוקו ובאפשרותה להנפיק ויזה בהפרשים של שבוע בערך (4 פעמים בחודש).
על מנת להוציא ויזה למרוקו יש לקחת בחשבון 10 ימים עבודה לפחות, מומלץ לתאם כרטיסי טיסה ופרטים נוספים מוקדם ככל שניתן. שירות של הוצאת ויזה למרוקו, כרטיסים וארגון טיולים למרוקו ניתן ללקוחות פרטיים ומשרדי נסיעות.

להוצאת ויזה צרו קשר בטופס (אנא צרו קשר רק אם באמת בכוונתכם לטוס למרוקו) =>

ניתן להוציא ויזה למרוקו באופן דחוף, לקוחות המעוניינים בויזה דחופה מוזמנים ליצור קשר בטופס

מומלץ להזמין טיסות בוקר למרוקו באלאיטליה או טורקיש, ניתן להזמין ויזה גם למגיעים בשייט לנמלים קזבלנקה, טנג'יר ואגאדיר

אזרחי מדינת ישראלים חייבים הוציא ויזה למרוקו, אולם מצב היחסים הרשמי בין המדינות מערים קשיים על הוצאת ויזה. יחד עם זאת הפרוצדורה להוצאת ויזה למרוקו אינה כזו מסובכת. בעבר היה בישראל משרד לאינטרסים של מרוקו בו היה ניתן להוציא ויזה למרוקו אולם מאז שנת 2000 עם פרוץ מלחמת לבנון השנייה נסגר המשרד ותהליך הוצאת הויזה נעשה מסובך יותר.

במרוקו ישנם מספר משרדי נסיעות אשר מוסמכות להוציא ויזה למדינה, משרדי נסיעות אלו עובדים עם משרדי נסיעות מישראל ועל ידי סנכרון ביניהם ניתן להוציא ויזה למרוקו. על מנת להוציא ויזה למרוקו יש ליצור קשר עם סוכנות נסיעות מהארץ, סוכנות הנסיעות הישראלית מעבירה את הבקשה למשרד הנסיעות המרוקאי. המשרד המרוקאי מעביר למשרד התיירות במרוקו בקשה לאישור כניסה למרוקו.

קבלת האישור אינו מהווה הסכמה סופית ואישור ויזה למרוקו אלא מהווה הסכמה עקרונית לכניסה למדינה. את האישור עם כל הפרטים שלכם שולח המשרד המרוקני בחזרה למשרד הנסיעות בישראל. את האישור הזה אתם צריכים לשאת עמכם יחד עם הדרכון. כאשר תנחתו במרוקו, במהלך ביקורת הדרכונים תצטרכו להגיש את האישור לויזה יחד עם הדרכון, אם תרצו לזרז את התהליך תוכלו להגניב "טיפ" בתוך הדרכון שידרבן את אנשי הביקורת במרוקו להביא לכם ויזה.

ויזה למרוקו ניתנת למשך 15 ימים טיול, אולם לא פעם נטען על ידי מטיילים ישראלים כי טיילו במשך כחודש ימים במדינה, יחד עם זאת לא מומלץ לקחת סיכון ותמיד רצוי להיות מכוסים ובטוחים כי ניתן לכם ויזה לשהייה ארוכה יותר, עניין שייפתר על ידי כמה דולרים מתחת לשולחן.

ויזה עבור טיול מאורגן למרוקו

בגלל תהליך הוצאת הויזה, יותר קל לעשות זאת כאשר עושים טיול מאורגן למרוקו, כל ההכרח של תקשורת משרדי הנסיעות בישראל ומרוקו, והערבות של משרד הנסיעות המרוקאי על התיירים הישראלים נעשה פשוט יותר כאשר מדובר על קבוצה שיוצאת לטיול מאורגן. כך למשרד הנסיעות במרוקו יש יותר אינטרס לעזור לקבוצה.

ויזה עבור טיול עצמאי במרוקו

תהליך הוצאת ויזה למרוקו לשם טיול עצמאי הוא בעייתי יותר ויקר יותר כאשר מדובר על מטיילים בודדים. מכיוון שלא מדובר על סגירת טיול מאורגן למרוקו מול משרד נסיעות בארץ, תצטרכו למצוא סוכנות שתסכים לתקשר עבורכם עם משרד נסיעות במרוקו לשם קבלת האישור העקרוני. הקשיים הם לא רק בתהליך עצמו אלא גם בכיס, במידה ותרצו להוציא ויזה למרוקו עבור טיול עצמאי תשלמו יותר כסף, גם למשרד הנסיעות בארץ וגם למשרד הנסיעות במרוקו אשר צריך להיות ערב לכם ולכן ירצה יותר כסף.

עלות ויזה למרוקו

ויזה למרוקו עולה למשרדי נסיעות 45$, במידה ואתם מגיעים באופן פרטי ומעוניינים להוציא ויזה, עלות ויזה למרוקו היא 65$, תלוי כמובן אם עושים טיול עצמאי או טיול מאורגן למרוקו ודרך איזה משרד נסיעות הוצאת את הויזה.