ויזה לסין, הוצאת ויזה לסין

 
טיול מאורגן | טיול מאורגן לסין | ויזה לסין

ויזה לסין, הוצאת ויזה לסין

אתר טיול מאורגן מציע לך שתי אפשרויות לקבלת הצעות מחיר עבור טיולים מאורגנים לחו"ל.
  • אפשרות ראשונה היא לבחור יעד, למלא את הטופס ולקבל עד 5 הצעות מחיר (מומלץ)
  • אפשרות שנייה היא לבחור יעד ולחפש טיולים מאורגנים או דילים אחרים .
אם לא מצאת הצעה מתאימה מומלץ לבחור באפשרות הראשונה ולבקש עד 5 הצעותויזה לסין

ויזה לסין
צילום חלקי של ויזה לסין


אין צורך להוציא ויזה לסין מראש עבור כל האזורים, ישנם מקומות (הונג קונג, מקאו) בהם ניתן לבקר מבלי להוציא ויזה לסין מראש אליהם תקבלו ויזה זמנית כאשר תנחתו בסין.

במידה ואתם מעוניינים לטייל באזורים אחרים, יש צורך להוציא ויזה לסין, תהליך שאורכו בדרך כלל 4 ימים, כאשר תהיו בשגרירות כדי להוציא את הויזה, כבר יעדכנו אתכם מתי היא תחכה לכם מוכנה.

על מנת להוציא ויזה לסין יש להציג את המסמכים הבאים:

  • דרכון עם צילום דרכון
  • הארכת דרכון במידה ויש
  • תמונת פספורט
  • טופס בקשת ויזה לסין
  • טופס הצהרת בריאות

עלות ויזה לסין

אז כמה עולה ויזה לסין? תלוי מה אתם צריכים, בקשה רגילה עבור ויזה היא בערך 100 ₪, במידה ואתם מעוניינים בהליך מזורז של הוצאת ויזה תוך יום אחד תשלמו 200 ₪, אם תרצו ויזה עבור שתי כניסות לסין תשלמו 150 ₪ (לא בהליך מזורז). שימו לב שעל מנת לקבל ויזה ארוכה (60 ימים במקום 30 יום) יש לבקש זאת.

ויזה לסין למשך חצי שנה עם כניסות מרובות למדינה תעלה 200 שקלים, ויזה פתוחה למשך שנה עם כניסות מרובות לסין תעלה 300 ₪. הוצאת ויזה לקבוצה תהיה זולה יותר בכ 20- 30 שקלים (80 שקלים עבור ויזות כניסה אחת, 120 ₪ לויזות כניסה כפולה לסין. )

אם הגשתם בקשה לויזה דרך משרד נסיעות או סוכן אז סביר שתשלמו יותר גם עבור השירות עצמו (בערך 100 שקלים נוספים). אגב, עבור ויזה לסין יש לשלם כאשר באים לקחת את הוויזה המוכנה.

תוקף המחירים המצויינים הם החל מאוגוסט 2007, למרות שמאז לא היו עדכונים שונים משגרירות סין בישראל, אל תתפסו אותנו במחירים, תמיד יכול להיות שינויים.

תוקף ויזה לסין

צילום ויזה לסין
צילום ויזה לסין

ויזת תייר לסין תקפה למשך 3 חודשים מיום הוצאתה, זאת אומרת שהמרגע שתוציאו אותה יהיה לכם 3 חודשים לטוס לסין, אישור השהייה הוא למשך 30 יום כך שאם אתם רוצים לטייל יותר זמן במדינה יש לבקש מראש ויזה למשך 60 יום.

אם אתם מתכננים טיול ארוך יותר מ60 יום בסין תוכלו להאריך את הוויזה בתחנות משטרה מקומיות כאשר תשהו בסין. קחו בחשבון שתצטרכו להמתין בערך 3 ימים על מנת שיאשרו לכם שהות ארוכה יותר.

ארגון ויזה לסין עבור קבוצה

במידה ואתם יוצאים לטיול מאורגן לסין, סביר להניח כי הסוכנות אשר מארגנת את הטיול תדאג לכם לויזות. אם אתם יוצאים לטיול קבוצתי בסין (משפחה, חברים, טיול מאורגן מטעם העבודה) אין צורך שכולם יגיעו לשגרירות על מנת להגיש בקשה לויזה. מספיק שאדם אחד יגיע עם כל המסמכים מלאים, בקשות בכתב, תמונות פספורט, הצהרת בריאות צילומים וכו'.

מומלץ לבדוק בקפידה שיש את כל המסמכים עבור כולם כדי להימנע ממצב שמישהו לא יקבל את ויזה לסין בזמן או שתצטרכו לחזור לשגרירות שוב. שימו לב שאם אתם מוציאים ויזה בקבוצה תוכלו לחסוך בין 20 ל30 ₪ עבור כל ויזה לסין שתוציאו. אין הסבר מדויק החל מאיזו כמות של אנשים נחשבת בקשת ויזה לסין כמרובת דורשים.