טיול מאורגן לאיטליה

אם לא מצאתם את מה שחיפשתם מומלץ לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות
חיפשתי טיול מאורגן לאיטליה ולא מצאתי הצעות מפורסמות.
אני ממליץ לך לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות מחיר עבור טיול מאורגן לאיטליה מכיוון שלא כל הטיולים המאורגנים מפורסמים באתראיטליה

איטליה
טיול מאורגן לאיטליה-תמונה מטיול מאורגן לפיזההתייר המבקר באיטליה ימצא עושר בכל תחום אפשרי , איטליה היא פאזל ענק שמורכב מהרבה חלקים קטנים של היסטוריה,תרבות, דת, אוכל, טבע ונופים מקסימים ומה לא. הפסיפס המגוון מאפשר לכל אחד למצוא את איטליה המתאימה לו, יש מי שיבחר לצאת במסגרת טיול מאורגן לאיטליה, יש מי שיערוך טיול עומק לאיטליה בדגש גסטרונומי, יש מי שדווקא ירצה לבחור חבילת נופש באחד מהאגמים המרהיבים של איטליה, ויש מי שיחליט דווקא על חבילת נופש רומנטית בחבל טוסקאנה או אולי על חבילת סקי באיטליה. איטליה היא ארץ האפשרויות התיירותיות הבלתי מוגבלות,וכל מי שמבקר באיטליה בין אם זה טיול עצמאי או טיול מאורגן לאיטליה צפויה לו חוויה עמוקה ומסעירה.

אז לכל אילו שחושבים על נופש בחו"ל, ושוקלים את האפשרות של טיסה לאיטליה הנה לכם מידע שימושי שיאפשר לכם לדעת קצת יותר על איטליה ויעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה של טיול או נופש באיטליה.

טיול באיטליה

יש כאמור דרכים רבות לטיול באיטליה, השפע העצום הקיים באיטליה והמרחבים העצומים הקיימים באיטליה מביאים לכך שרבים בוחרים באופציה של טיול מאורגן באיטליה המבטיח לנו שלא נפספס שום אתר ונגיע לכל האטרקציות התיירותיות המעניינות מבלי שנצטרך לארגן שום דבר ומבלי שנצטרך לדאוג לאוכל ולמלונות ולתחבורה.

יש היום סוגים שונים של טיולים מאורגנים לאיטליה, יש מי שיבחר טיול מאורגן לאיטליה המיועד למשפחות, ויש מי שיבחר טיול מאורגן לאיטליה בדגש טבע וטיולי אקסטרים. טיול מאורגן לאיטליה מאפשר לכל אחד למצוא באיטליה את מה שהוא אוהב ומה שמעניין אותו באמת, יש מי שיערוך טיול מאורגן באיטליה ויזכור את הפסטות המדהימות שאכל, ויש מי שיערוך טיול מאורגן באיטליה ולא יוכל לשכוח את החוויה של שייט בתעלות ונציה.

כדאי לזכור שכל טיול מאורגן לאיטליה משאיר למטיילים לא מעט זמן פנוי שבו הם יכולים לעשות כאוות נפשם יש מי שישב בבית קפה באיטליה, ויש מי שירוץ לעשות קניות באיטליה, טיולים מאורגנים לאיטליה כבר איננו מושג מקובע כמו שהיה בעבר והיום זהו מוצר גמיש שמשתנה בהתאם לצרכי המטייל.

כמובן שלא נשכח את מגוון האפשרויות האחרות להכיר את איטליה, כמו נופש רומנטי בחבל טוסקאנה שבאיטליה, או חבילת סקי בהרי הדולומיטים שבאיטליה,או צימר באחת העיירות הציוריות שבאיטליה.

איטליה על קצה המגף

שטח המדינה הינו 301,250 קמ"ר, האוכלוסייה מונה כ-60 מיליון תושבים. עיר הבירה של איטליה היא רומא, ערים מרכזיות וחבלי ארץ נוספים מוכרים הם פירנצה, ונציה, מילאנו, טוסקאנה, נאפולי ועוד חבלי ארץ יפיפיים רומנטיים ומומלצים לטיול.

השפה המדוברת באיטליה היא מן הסתם איטלקית אך בשל עושרה האנושי של המדינה, יש בה גם אזורים שונים בהם ניבים שונים של השפה האיטלקית. רוב אזרחי המדינה (כ-85% ) הם נוצרים קתולים וכ5% פרוטסטנטים. הממשל באיטליה הוא דמוקרטי וכמו הרבה מדינות באירופה, המטבע באיטליה הוא היורו.

שעון: השעון של איטליה מאחר את השעון של ישראל בשעה אחת

מזג אוויר באיטליה

איטליה נמצאת על אגן הים התיכון ויש בה מזג אוויר דומה מאוד למזג האוויר הקיים בישראל, בחורף יכולים לרדת בה גשמים ופסגות הרי האלפים יכולות להתכסות בלא מעט שלגים, ובקיץ יש בה שמש יוקדת וחמה מלווה באוויר לח.

היסטוריה

ההיסטוריה של איטליה משלבת בתוכה את ההיסטוריה של הציביליזציה האנושית כולה . כל טיול מאורגן באיטליה או כל תייר עצמאי העורך נופש באיטליה יוכל לפגוש את שרידי האימפריה הרומית ששלטה בחלקים גדולים של העולם וגם בישראל במשך מאות בשנים. איטליה היא המקום שבו שגשגה הנצרות ומדינת הוותיקן שהיא הלב של העולם הנוצרי בעולם כולו נמצאת ברומא. איטליה קשורה בעבותות גם להיסטוריה של התרבות והאמנות בעולם כולו, באיטליה פרחה תרבות הרנסנס, באיטליה תמצאו את גדולי האמנים החל מלאונרדו דה וינצ'י , מיכל אנג'לו ועוד רבים אחרים. ההיסטוריה של איטליה יוצרת פאזל היסטורי הכולל בתוכו היסטוריה של הדתות, היסטוריה של התרבות והאמנות, ארכיאולוגיה ומה לא.

שגרירות ישראל באיטליה

השגרירות באיטליה נמצאת בעיר הבירה רומא, במידה ואתם מטיילים באיטליה וצריכים לפנות לשגרירות, להלן פרטיה:

שגרירות ישראל באיטליה נמצאת ברחוב Via Michele Mercati מספר 14, ברומא שהיא עיר הבירה של איטליה. קבלת קהל בשגרירות היא בימים שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. בין השעות 09:00 בבוקר ועד 12:00 בצהריים. הטלפון של השגרירות הוא 39-06-36198500, הפקס - 39-06-36198555. ניתן ליצור עם השגרירות קשר גם במייל [email protected]

ויזה לאיטליה

ישראלים לא צריכים ויזה לאיטליה כאשר שוהים עד 90 יום במדינה, אולם גם אישור זה תלוי ברשויות אשר יכולות לשלול אשר כניסה מלכתחילה, שהייה ארוכה יותר מ90 יום תדרוש כבר אישור.

בתי מלון באיטליה

באיטליה ניתן למצוא מגוון רחב של בתי מלון, החל מבתי מלון ציורים ורומנטיים בעיירות קטנות, וכלה בבתי מלון יוקרתיים ומפוארים, מודרניים וקלאסיים. אפשרות אחרת ללינה באיטליה היא בצימרים כפריים או באתרי קמפינג מסודרים הפזורים כמעט בכל מקום באיטליה, גם בערים הפחות מתוירות.

אתרי תיירות באיטליה

כדי לבקר בכל אתרי התיירות האטרקטיביים הקיימים באיטליה יש צורך לצאת לכמה חודשים לאיטליה, אי אפשר לספוג את כל יופייה ועושרה התיירותי של איטליה בטיול אחד, אז הנה לכם מידע תמציתי על אתרי התיירות אטרקטיביים ומומלצים הקיימים באיטליה:

רומא

אין טיול מאורגן לאיטליה שלא ייקח את המטיילים לביקור ברומא, אין גם מטיילים עצמאיים שיוותרו על ביקור ברומא, רומא היא עיר ספוגה בהיסטוריה תרבות ודת, ברומא תמצאו שפע של אתרים היסטוריים כמו הקולוסאום שהוא שריד מימי האימפריה הרומית ולצידם שפע של אתרים שהיוו נקודות ציון חשובות בהתפתחות התרבות האנושית כולה , ובהתפתחות הדתות בעולם. ברומא תמצאו גם רובע יהודי עתיק ושוקק חיים.

חבל טוסקאנה

חבל טוסקאנה הוא חבל כפרי הנמצא בצפון איטליה, חבל טוסקאנה מפורסם בזכות היקבים המשובחים שבו והיינות המשובחים שלהם, בחבל טוסקאנה עשרות כפרים וחוות חקלאיות ציוריים,שמאפשרים לתייר להכיר את החיים באיטליה מקרוב. במרכזו של חבל טוסקאנה נמצאת העיר פירנצה שהיא עיר רוויה בעתיקות ובאטרקציות תיירותיות מרשימות . יש לא מעט אנשים שבוחרים בנופש בטוסקאנה ולא מעט טיולים מאורגנים שהם בדגש חבל בטוסקאנה. יש היום גם לא מעט צימרים המאפשרים לתייר העצמאי להכיר את חבל טוסקאנה מקרוב.

ונציה

עיר עשירה בתרבות ובהיסטוריה , עיר ציורית, ססגונית ומלאת חיים, (למרות שאסור לנהוג בה ברכבים). ונציה היא עיר עתיקה שהחלה את דרכה במאה ה-12 והיום אין תייר שמוותר על סיור בסמטאות ונציה, או על שייט בתעלות ונציה . כמעט ולא תמצאו טיולים מאורגנים לאיטליה שלא מקדישים כמה ימים לסיורים בעיר ונציה על שלל אתריה.

הרי הדולומיטים

הרי הדולומיטים הם פסגות הרי האלפים הנמצאים בצפון מזרח איטליה. הרי הדולומיטים הם אחד מאתרי הטבע המרהיבים ביותר ברחבי איטליה, הרי הדולומיטים משלבים בתוכם טבע, אגמים, יערות עיירות קטנות וציוריות ומה לא. אין טיול מאורגן לאיטליה שלא מקדיש כמה ימים לטיולים בהרי הדולומיטים ויש גם לא מעט אנשים שמחליטים על נופש באגמים השקטים והבתוליים המתחבאים להם בתוך הרי הדולומיטים. הרי הדולומיטים הם גם יעד תיירותי שמושך אליו לא מעט תיירים שמעוניינים ליהנות מאתרי סקי.

זוהי רק סקירה תמציתית ומדגמית של אתרי התיירות הפופולאריים הקיימים באיטליה, ניתן כמובן לכתוב ספר שלם על אתרי התיירות השונים הקיימים באיטליה, כל מי שעומד לצאת לנופש באיטליה או שוקל להזמין טיול מאורגן רצוי שיבדוק אילו ערים, אתרים ויעדים יהיו לטעמו, להזמין טיול מאורגן לאיטליה לא מספיק, חבליה השונים יכולים להציע אינספור של סוגי טיולים שונים, אווירה ותרבויות מגוונות ועוד.

לנו נותר לאחל לכם טיול מהנה וחוויתי באיטליה בין אם זה טיול מאורגן ובין אם זה נופש באגם קומו או בחבל טוסקאנה.

© טיול מאורגן- טיולים מאורגנים לחו"ל