טיול מאורגן לארצות הברית

אם לא מצאתם את מה שחיפשתם מומלץ לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות
חיפשתי טיול מאורגן לארצות הברית ולא מצאתי הצעות מפורסמות.
אני ממליץ לך לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות מחיר עבור טיול מאורגן לארצות הברית מכיוון שלא כל הטיולים המאורגנים מפורסמים באתרטיול מאורגן לארצות הברית
פסל החירות על רקע דגל ארה"ב

ארצות הברית היא אכן ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות לכל תייר שמגיע אליה, בארה"ב אפשר למצוא פולקלור עשיר ומגוון, היסטוריה עתירה באירועים , ושפע של אתרי טבע מרשימים. כל מטייל יכול לבחור לעצמו את ארצות הברית שאותה הוא רוצה להכיר. אלו המחפשים טיול מאורגן לארצות הברית הכולל אתרי הטבע המרשימים שלה ויש מי שירצה דווקא להכיר את הערים הגדולות המלאות בגורדי שחקים , ויש מי שירצה להנות משקט ושלווה באחד מחופי הים שיש בארצות הברית או לבקר במועדוני ההימורים שבלאס וגאס. בקיצור אפשר למצוא הכל בארה"ב.

ארצות הברית מהווה יעד תיירותי מבוקש וכל שנה מגיעים אליה מליוני תיירים, יש כאלו שמגיעים לארה"ב במסגרת טיול מאורגן לארצות הברית, הרבה משפחות יוצאות לטיול משפחתי ויש כאלו שמגיעים לארה"ב במסגרת טיול עצמאי לאחר שחרור מהצבא, בכל מקרה תיירים שמגיעים לארצות הברית זוכים לפגוש ארץ ענקית מלאה בכל טוב .

מידע שימושי למטייל בארה"ב

המדינה הענקית נחשבת לשלישית בגודלה בעולם. ארצות הברית אינה מהווה אזור הומוגני אחיד ויש לה מאפיינים שונים, כל אזור והמאפיינים שלו. בארה"ב יש 50 מדינות שכל אחת מהן היא מדינה בפני עצמה עם מאפיינים ספציפיים שלה, למרות כל זאת החלטנו לספק כאן מידע שימושי חשוב לכל מי שעומד לצאת לארצות הברית במסגרת טיול מאורגן או טיול טרקים או אולי טיול בשילוב עבודה מכניסה.

  • שטח: 9631,000 קמ"ר כאשר מרבית השטח הוא יבשה ורק חלק קטן מהשטח הוא מים.
  • אוכלוסיה: בארה"ב מתגוררים כמעט 300 מליון תושבים בעלי דתות שונות, תרבויות שונות ושפות שונות.
  • שפה: ארצות הברית ידועה כבר מזמן כמדינת מהגרים שיש בה אנשים מקבוצות אתניות שונות ולכן ניתן למצוא בה שפות שונות. השפה השולטת בארה"ב היא אנגלית אך ניתן למצוא בה לא מעט אנשים דוברי ספרדית, או דוברי שפות אסיאתיות שונות, וכמובן שיש בארצות הברית גם לא מעט יהודים דוברי אידיש.
  • דת: ארה"ב בתור מדינת מהגרים אוספת לחיקה אנשים בעלי תרבויות שונות ודתות שונות . הדת השולטת בארצות הברית היא הנצרות לסוגיה, אך יש בארה"ב גם מוסלמים, בודהיסטים וכמובן יהודים.
  • מטבע: המטבע האמריקאי הוא כמובן הדולר ובכל שטר של דולר יש 100 מטבעות של סנט.
  • עיר בירה: וושינגטון
  • משטר: רפובליקה פדרלית

ויזה לארצות הברית

ארצות הברית מנהלת מדיניות הגירה קפדנית ולכן כל מי שמעוניין להגיע לארה"ב בין אם זה תוך טיול מאורגן לארצות הברית ובין אם זה טיול משפחתי, טיול לאחר שחרור מצה"ל, צריך שתהיה לו אשרת כניסה לארצות הברית (ויזה). בכל מקרה עליכם לקבל ויזת תייר מהשגרירות האמריקאית בישראל, ויזת תייר תקפה למשך מספר חודשים .

שגרירויות ישראל בארצות הברית

בארה"ב פזורים כמה וכמה שגרירויות וקונסוליות של ישראל , לכן כל מי שעומד לצאת לטיול מאורגן לארצות הברית רצוי שיברר איתו פרטים של השגרירויות ו/או קונסוליות שנמצאות באזורים שבו הוא עומד לבקר.

מזג אוויר בארצות הברית

ארה"ב מעצם היותה מדינה ענקית מתאפיינת בסוגים שונים של אקלים וכך קורה לעתים שכאשר בחלקה הצפוני של ארצות הברית שורר מזג אוויר חורפי וקר , יתכן שבחלקה הדרומי יהיה מזג אוויר חמים ונעים. לכן כל מי שעומד לצאת לארה"ב במסגרת טיול מאורגן לארצות הברית או טיול תרמילאים לארה"ב צריך לבדוק היטב מה צפוי להיות מזג האוויר המאפיין את אותו אזור שבו הוא עומד לטייל. אם ננסה ליצור חלוקה גסה של עונות השנה בארצות הברית אפשר לומר שבין החודשים מאי וספטמבר שורר מזג אוויר קיצי, אולם בכל אזור בארה"ב הקיץ מתחיל בחודש אחר, לדוגמא הקיץ במרכז ארצות הברית מתחיל באוגוסט ומסתיים בדצמבר ואילו הקיץ במערב ארה"ב נמשך בין החודשים יוני-אוקטובר.

תחבורה בארצות הברית

מגוון אמצעי התחבורה בארה"ב מאפשר לתיירים להנות מטיול שבו אפשר להשתמש במגוון רחב של אמצעי תחבורה יעילים ונגישים. מי שעומד לבקר בארה"ב במסגרת טיול מאורגן לארצות הברית יתכן ויזדקק גם לטיסות פנים, ומי שעומד לצאת לטיול עצמאי בערי החוף המערבי ישתמש ברכבות התחתיות היעילות, ובמערכת של תחבורה ציבורית יעילה ומדויקת המרושתת . מי שמעוניין לגמוא מרחקים יכול לעשות זאת גם באמצעות רכבות בינעירוניות הנוסעות שעות ארוכות , ומאפשרות לנוסעים לבחור בין מחלקת תיירים, מחלקת עסקים ומחלקה ראשונה. ומי שמעוניין לחוות קצת את הפקקים הקיימים בערים הגדולות בארה"ב יכול להשתמש במוניות. בקיצור קל ונוח לטייל בארצות הברית באמצעות אמצעי התחבורה השונים הקיימים בה .

בתי מלון בארה"ב

כבר אמרנו שמדובר בארץ ענקית שאפשר לטייל בה בדרכים שונות, התיירות המגוונת הקיימת בארצות הברית הביאה לכך שיש סוגים שונים של בתי מלון בארה"ב יש כמובן את בתי המלון היוקרתיים הנמצאים במרכזן של הערים הגדולות, ולצידם יש שפע של בתי מלון זולים המצעים שירותים בסיסיים. ויש כמובן את המוטלים שהם מלונות דרכים הנמצאים לצידם של הכבישים הארוכים הפרוסים ברחבי ארצות הברית, כדאי לציין שארה"ב מצטיינת בשירותי קמפינג המפותחים המציעים לתייר את כל שירותי הקמפינג שלהם הוא זקוק.

קניות בארצות הברית

השופינג הוא חלק בלתי נפרד מכל טיול בארה"ב ,בין אם זה טיול מאורגן בארצות הברית ובין אם זה טיול עצמאי בארה"ב, אין מי שמדלג על החוויה של מסע קניות בארצות הברית . ארה"ב היא יעד תיירותי שבו אפשר למצוא שפע של אתרי קניות, יש מי שירצה לקנות במרכזי קניות, ויש מי שירצה לקנות בחנויות כלבו זולות, ויש מי שיעדיף לשוטט בשווקים ולקנות מוצרים זולים במחירים נמוכים.

פארקים לאומיים בארצות הברית

כל מי שמגיע לביקור בארה"ב בין אם זה במסגרת טיול עצמאי או במסגרת טיול מאורגן לארה"ב זוכה לבקר לפחות באחד הפארקים הלאומיים בארצות הברית . הפארקים הלאומיים בארה"ב הם שמורות טבע מדהימות ביופיים וייחודם. הפארקים הלאומיים הם מגוונים וניתן למצוא בהם תופעות טבע שונות החל מגייזרים ומעיינות חמים, יערות ענקיים, קניונים ענקיים ופראיים וכלה בהרים מושלגים, ונהרות שוצפים. ביקור באחד הפארקים הלאומיים או בכמה מהם הוא חוויה מרתקת ומעצימה עבור כל מי שהוא חובב טבע. וכמעט כל טיול מאורגן לארצות הברית כולל בתוכו ביקור באחד הפארקים הלאומיים של ארה"ב .

גיאוגרפיה בארצות הברית

ארה"ב היא המדינה השלישית בגודלה בעולם, ויש לה טופוגרפיה מגוונת , הכוללת רכסי הרים, עמקים, אזורים מישוריים ופוריים, מדבריות, ביצות , נהרות קניונים, ועוד. ארצות הברית גובלת עם קנדה, האוקיינוס השקט, ומקסיקו. חשוב לציין שהטופוגרפיה המיוחדת של ארה"ב הצמיחה גם כמה תופעות טבע מיוחדות כמו סופות הוריקן, סופות טורנדו, רעידות אדמה ועוד.

© טיול מאורגן- טיולים מאורגנים לחו"ל