טיול מאורגן ליפן

אם לא מצאתם את מה שחיפשתם מומלץ לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות
חיפשתי טיול מאורגן ליפן ולא מצאתי הצעות מפורסמות.
אני ממליץ לך לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות מחיר עבור טיול מאורגן ליפן מכיוון שלא כל הטיולים המאורגנים מפורסמים באתריפן

טוקיו יפן
טוקיו מתוך טיול מאורגן ליפןיפן נחשבת ליעד תיירותי אטרקטיבי בשל העובדה שהיא ארץ שעטופה בניגודים ופערים מכל הסוגים. ביפן נוכל למצוא את הניגוד בין תעשיית הייטק מתקדמת לבין תרבות מסורתית עתיקת שנים, או הניגוד בין המטרופולין האורבאני הענק הנקרא טוקיו הכולל בתוכו את כל פאר העיר המודרנית לבין כפרים יפניים נידחים ומרוחקים, או בין תעשיית רכב מתקדמת ביותר מול מקדשים יפניים עתיקים או מנהגים עתיקים שקיימים כבר אלפי שנים. תיירים ישראלים רבים מגיעים ליפן מדי שנה, בין אם זה במסגרת מסע עסקים ובין אם זה במסגרת טיול מאורגן ליפן. אחד מחסרונותיה של יפן הוא העובדה שמדובר בארץ שבה יוקר המחיה הוא גבוה והדבר גורם לטיול להיות יקר יותר.

טיול ליפן

ליפן מגיעים מיליוני תיירים בשנה, אמנם יש תיירים רבים שמגיעים ליפן באופן עצמאי אך לצידם יש לא מעט טיולים מאורגנים הנערכים ביפן. מי שחושש מפני ההכנות והתכנונים הרבים שיש לבצע לקראת יציאה לטיול ביפן ,עדיף לו לבחור באופציה של טיול מאורגן ליפן.

טיול מאורגן ליפן יבטיח לכם שלא תפספסו כלום, טיול מאורגן ליפן יבטיח לכם שלא תפלו בפח של איזה מלון יקר שיגבה מכם סכומי עתק, טיול מאורגן ליפן יבטיח לכם חוויה תיירותית שלא תשכחו לעולם, חוויה תיירותית שבה תוכלו לשלב בין ביקור במועדון לילה יפני לבין ביקור במקדש יפני עתיק או באגם הנמצא בקרבת הר געש. יש מי שמגיע ליפן במסגרת טיול מאורגן בדגש תרבות ורוחניות, יש מי שמגיע ליפן במסגרת טיול מאורגן שבמרכזו סדנת יוגה, ויש כאלו המגיעים ליפן כדי להשתתף בקורס בישול יפני.

אתרים מומלצים ביפן

יפן עשירה בשפע של אתרי תיירות מסוגים שונים, מי שירצה ימצא ביפן אתרים היסטוריים, מי שירצה ימצא ביפן אתרי תיירות המייצגים את התרבות העשירה של יפן, ומי שירצה ימצא אתרי תיירות הנמצאים בלב ליבן של ערים גדולות ומודרניות שיש בהם את כל מה שניתן למצוא בעידן המתקדם והטכנולוגי של המאה ה-21 או בכפרים מרוחקים. להלן סקירה תמציתית של אתרי תיירות ביפן:

טוקיו יפן
עוד מבט על טוקיו, טיול ליפן

המטרופולין הגדול של טוקיו

טוקיו היא עיר ססגונית ומגוונת שניתן למצוא בה שפע של אטרקציות תיירותיות מסוגים שונים, בטוקיו ניתן למצוא שילוב בין קידמה ומודרניזם לבין מסורת ומורשת עתיקה, אין טיול מאורגן ביפן שלא יקדיש כמה ימים טובים כדי להציג בפני המטייל את המקדשים העתיקים ולצידם את גורדי השחקים ואת מועדוני הלילה או את השווקים המסורתיים ולצידם את הרחובות הסואנים שמלאים בחנויות מפוארות.בטוקיו ניתן למצוא צפיפות אוכלוסין אדירה, וכמויות עצומות של אנשים, טוקיו מנקזת לתוכה כל יום מליוני אנשים שמהווים עבור התייר מראה של יפן כולה.

קיוטו

קיוטו היא עיר המייצגת את העולם העתיק שהיה קיים ביפן, קיוטו הייתה עיר הבירה של הקיסרות היפנית עד סוף המאה ה-18 בקיוטו תוכלו למצוא מאות מקדשים המייצגים את העולם הרוחני והתרבותי שהתפתח ביפן במהלך מאות ואלפי שנים. אין טיול מאורגן ליפן ומדלג על העיר קיוטו .

הר הפוג'י וסביבתו

הר הפוג'י הוא ההר הגבוה ביותר ביפן, הר הפוג'י מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים, יש לא מעט מטפסי הרים וחובבי טיפוס שמגיעים להר הפוג'י כדי להגיע לפסגתו, יש גם כאלו שמגיעים לאזור ההר הפוג'י כדי להנות מהאגמים הנמצאים בקרבת ההר ושבהם יש לא מעט אטרקציות של ספורט מים, ומסלולי טיול יפים.

מלונות ביפן

לא משנה אם הגעתם ליפן במסגרת טיול מאורגן ליפן או אם הגעתם ליפן במסגרת ביקור עסקים, ביפן תוכלו לפגוש מגוון רחב של מלונות ביפן מסוגים שונים וברמות שונות, בית מלון זול ביפן יכול לעלות לכם כ-20 דולר וחדר בבית מלון יוקרתי יכול לעלות לכם עד מאות דולרים ללילה. אבל כדאי לזכור שבין הפערים הללו אפשר למצוא מלונות סבירים ונוחים שבהם עלות הלינה היא מעל 40 דולר.

תחבורה ביפן

מי שמגיע ליפן במסגרת טיול מאורגן ליפן או טרק של תרמילאים , יצטער לשמוע שאין טיסה ישירה מישראל ליפן, כדי להגיע ליפן יש לקחת טיסה לאירופה או לאחת ממדינות אסיה ומשם לקחת טיסה נוספת ליפן.

מי שמעוניין לערוך טיול עומק ביפן ולעבור בין האיים השונים מומלץ לו לעשות זאת באמצעות טיסות פנים. אמצעי תחבורה יעיל נוסף הקיים ביפן הוא רשת של מסילות רכבת המתפרסות על כל רחבי יפן. בערים השונות הנמצאות ביפן נין למצוא רכבות תחתיות או רכבות חשמליות אוטובוסים, ומוניות.

תרבות ביפן

יפן ידועה לכולנו כארץ עשירה בתרבות ובמסורת תרבותית עתיקת יומין, המסורת התרבותית ביפן משפיעה על כל תחום בחיי האזרחים היפנים. יפנים מקפידים להמשיך ולהחזיק במסורת העתיקה שמשפיעה אפילו על הרגלי הישיבה ליד שולחן האוכל ועל כלי האוכל.

התרבות המסורתית ביפן משפיעה גם על הלבוש ביפן ואי אפשר שלא לראות נשים יפניות הלובשות קימונו ביפן, גם האדריכלות ביפן היא אדריכלות ייחודית וניתן למצוא לה ביטוי בבתי הפגודה הקיימים ביפן או במקדשים העתיקים והמפוארים הנמצאים ביפן.התרבות היפנית הצליחה להחדיר לעולם לא מעט אלמנטים תרבותיים כמו קיפולי הנייר, או מאכלי הסושי.

מזג אוויר ביפן

גם במזג האוויר ביפן הוא מלא ניגודים ,היות ויפן משתרעת על 8 איים שונים, נוצר מצב שמזג האוויר והאקלים ביפן שונים ממקום למקום, כאשר באחד האיים ביפן יורד גשם יכול להיות שבאי אחר יהיה מזג אוויר אביבי ונעים, האקלים ביפן נחשב לאקלים סוער הכולל סופות טייפון, עונות מונסון ועוד תופעות אקלימיות אחרות. הגיוון האקלימי ביפן הביא לשפע של צמחיה ושל בע"ח מסוגים שונים הקיימים ביפן.

ויזה ליפן

כדי לטייל ביפן אין צורך בוויזות, אפשר לבקר ביפן למשך 90 יום בלי להחזיק ויזה.

עוד קצת על יפן

משמעות השם יפן הוא "מקור השמש", השפה הרשמית היא יפנית. מספר התושבים החיים כיום ביפן הוא כ130 מיליון איש והדתות השולטות הן ה"שינטו" אשר 50% מהתושבים הם בני הדת, כ40% נוספים הם בודהיסטים וכ10% הם בני דתות אחרות. המטבע ביפן הוא ה"ין" שווי של שקל אחד הוא בערך 25 ין (לחץ לראות שער ין נוכחי)

שעון יפן, הבדלי זמנים

בגלל המרחק הרב וההבדלים הגיאוגרפיים בין ישראל ליפן, שעון יפן מקדים את ישראל ב7 שעות.

גיאוגרפיית יפן

הגיאוגרפיה ביפן היא עניין סבוך ולא פשוט, יפן שוכנת על קבוצה של איים הנמצאים בצפון האוקיינוס השקט, יפן משתייכת ליבשת אסיה , ביפן ניתן למצוא רכסי הרים גבוהים שהגבוה בינהם הוא הר הפוג'י. ביפן יש לא מעט הרי געש פעילים.הפעילות הגעשית הרבה הקיימת ביפן יוצרת לא מעט מעיינות חמים ויוצרת נופים מיוחדים שהם תולדה של פעילות געשית.כל מי שמגיע ליפן בין אם זה במסגרת טיול מאורגן ליפן לצעירים או במסגרת טיול מאורגן ליפן של גיל הזהב לא יכול שלא לשים לב לנוף המיוחד שהתפתח ביפן במשך אלפי שנים של פעילות געשית ורעידות אדמה.

© טיול מאורגן- טיולים מאורגנים לחו"ל