טיול מאורגן לסין

אם לא מצאתם את מה שחיפשתם מומלץ לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות
חיפשתי טיול מאורגן לסין ולא מצאתי הצעות מפורסמות.
אני ממליץ לך לשלוח בקשה לקבל עד 5 הצעות מחיר עבור טיול מאורגן לסין מכיוון שלא כל הטיולים המאורגנים מפורסמים באתרסין

טיול מאורגן לסין
הונג קונג, מתוך טיול מאורגן לסיןרבים מאיתנו ששומעים את המילה סין נזכרים בעובדים הסינים המיובאים מסין או בתוויות השונות המוטבעות על המוצרים הזולים השונים שאנו קונים ועליהם כתוב made in china אבל כדאי לזכור שסין היא מילה קטנה שמסתתר מאחוריה עולם ומלואו. סין מושכת אליה היום המוני תיירים שמגיעים כדי לראות מקרוב את התרבות, הטבע וההיסטוריה המגוונת והעשירה של סין.

סין כמו מדינות רבות אחרות עוברת במהלך העשורים האחרונים מהפך של ממש שהופך אותה ממדינה קומוניסטית למדינה בעלת עוצמה כלכלית. סין היא ארץ של הפכים וניגודים יש בה מודרניזם לצד מורשת עתיקה, יש בה ערים ענקיות ומרכזי קניות מפוארים לצד כפרים נידחים, יש בה מורשת גסטרונומית סינית עתיקה לצד מזללות של ג'אנקפוד ועוד ועוד.

בשל גודלה העצום ומגוון אתרי התיירות הקיימים בסין רצוי לתכנן בקפידה את הטיול לסין, יש מי שמתכנן במשך חודשים טרק של תרמילאים לסין ויש מי שמחליט לנסוע במסגרת טיול מאורגן לסין מבלי שיצטרך לשבור את הראש .

טיול בסין

טיול מאורגן לסין
החומה הגדולה, טיול מאורגן לסין

גודלה העצום של סין והשפע של אתרי תיירות מעניינים מביא לכך שיש מגוון רחב של טיולים מאורגנים לסין, כל טיול מאורגן לסין יש לו את המאפיינים שלו ואת הדגשים שלו, יש טיול לסין לאזור סצ'ואן, ויש טיול מאורגן לסין שהוא בדגש טיבט, טיול מאורגן לסין בדגש אתרי טבע פראיים הכוללים מערות , ונהרות שוצפים, ויש טיול מאורגן לסין בדגש אקסטרים של רפטינג ומצנחי רחיפה , בקיצור כל אחד יכול לבחור את סין המעניינת אותו ומתאימה לו.

מזג אוויר בסין

גודלה העצום של סין והמאפיינים הגיאוגרפים השונים הקיימים בסין יוצרים בה מזג אוויר שיש בו קיץ לוהט וחורף מקפיא, בצפון המדינה תוכלו למצוא חורף מקפיא וקיץ חם ולוהט שמגיע ל-40 מעלות, ואילו בדרומה יש מזג אוויר לח המלווה בגשמי מונסון.בין הניגודים הקיצוניים הללו יש גם עונות מעבר נעימות ומוחות.

האביב מתרחש בין החודשים מרץ עד מאי , והסתיו מתרחש בסין בין החודשים ספטמבר אוקטובר, אז אם אתם מתכננים טיול מאורגן לסין או טיול תרמילאים זכרו שעונות המעבר הן הזמנים הטובים ביותר לטיול בסין .

גיאוגרפיה בסין

טיול מאורגן לסין
נופים מדהימים במדינה שלא נגמרת
עוד זוית לחומה הגדולה

בסין תוכלו למצוא את כל מאפייני הגיאוגרפיה החל מרכסי הרים גבוהים וכלה במדבריות צחיחות, או בעמקים פוריים מלאים בשדות אורז, בסין יש נהרות שוצפים , אגמי מלח, גייזרים פעילים ,ועוד ועוד. המגוון הגיאוגרפי –טופוגרפי של סין הופכים אותה לארץ שמהווה בית גידול למגוון רחב של צמחיה ובע"ח.

תחבורה בסין

בסין תוכלו למצוא מגוון רחב של אמצעי תחבורה זולים, החל מאוטובוסים שנוסעים בין הערים השונות ועמוסים בנוסעים, תשתית של מסילות רכבת המקשרות בין הערים השונות והמחוזות השונים בסין, ומוניות מסוגים שונים כמו מוניות אופנוע או מוניות תלת אופן שישמחו להסיע אתכם, למרחקים קצרים.

כמובן מי שירצה יוכל לשכור אופניים ולקחת חלק בתרבות הרכיבה על האופניים שמאפיינת אנשים רבים בסין. מי שמטייל בחבלים הנידחים של סין שהמודרניזציה התחבורתית עדיין לא הגיעה אליהם יוכל לטייל גם על גמלים, או על סוסים.

תרבות סין

מגוון האוכלוסייה הקיימת בסין והשטח הגדול עליו מתפרשת סין הביא לכך שניתן למצוא בסין תרבות מגוונת ועשירה, בסין הומצאו לא מעט המצאות שהעולם משתמש בהן עד היום כמו זיקוקי דינור, הדפוס העתיק, אמנויות לחימה סיניות שונות ,אמנות פרחי המשי, ניבים שונים של שפת המנדרין הרשמית, שיטות רפואה סיניות שהעולם המערבי מחבק אותן היום בשתי ידיים. ועוד.

אתרי תיירות מרכזיים בסין

בייג'ין

בייג'ין היא עיר הבירה של סין, בבייג'ין תמצאו עיר מודרנית ומתקדמת שיש בה גם לא מעט שרידים עתיקים, בייג'ין היא עיר ענקית אך נקייה ומסודרת, בייג'ין מהווה את מרכז המסחר הגדול של סין ובנוסף לכך נמצאים בה כל מרכזי השלטון הסיניים. טיול מאורגן לסין שהוא טיול קלאסי כולל בתוכו ביקור בעיר בייג'ין שבמהלכו יכולים התיירים ליהנות משווקים , מקדשים, אתרים היסטוריים, המוני אופניים, מרכזי קניות מודרניים ומה לא.

שנחאי

שנחאי היא העיר השנייה בגודלה בסין ויש בה כ-20 מליון נפש, שנחאי כמו בייג'ין יש בה ניגודים שונים, כל מי שיגיע לשנחאי במסגרת טיול מאורגן לסין או במסגרת נסיעת עסקים קצרה, ימצא בה תרבות סינית עתיקה מול תרבות הצריכה המערבית המשגשגת במרכזי המסחר הענקיים, מקדשים עתיקים מול בנינים גורדי שחקים, ועוד ועוד. בשנחאי יש כמה אתרי תיירות פופולאריים שהם: גני יונאן, מוזיאונים, שווקים, מרכזי קניות מפוארים וענקיים ועוד.

יונאן

זהו אחד ממחוזותיה של סין הענקית שמתאפיין בעיקר באתרי טבע פראיים ומדהימים ביופיים, אתרי גייזרים, טרסות של אורז, נהרות ונחלים אינסוף, טיפוסי הרים , אגמים ומה לא. תרמילאים רבים המגיעים לסין אינם מוותרים על חבל יונאן.

סצ'ואן

זהו עוד אחד מחבלי הארץ הענקית הזו, בסצ'ואן תמצאו שמורות טבע ענקיות, ערים עתיקות ועוד, בסצ'ואן ניתן למצוא את שמורת הפנדות של סין , ושפע של אטרקציות תיירותיות, סצ'ואן היא חבל ארץ שלא כל טיול מאורגן לסין מגיע אליו , זאת כאמור בשל גודלה העצום של הארץ הזו, לכן אם אתם החלטתם שאתם מעוניינים לבקר גם בסצ'ואן זכרו שעליכם לבחור טיול מאורגן לסין שיש בו גם ביקור בסצ'ואן.

טיבט

טיבט נמצאת על הרי ההימלאיה , והיא מדינה שיש לה היסטוריה רוויה במאבקים פוליטיים עם סין, ויחד עם זאת היא נחשבת עד היום לאזור שעדיין לא חדרו אליו המוני תיירים מארצות המערב , והיא עדיין סגורה מבחינה תרבותית ,בשנים האחרונות סין מדשדשת בכל מה שקשור למדיניות הביקורים בטיבט, לכן בד"כ טיבט אינה נמצאת ברשימת היעדים של טיולים מאורגנים לסין, אלא במקרה שמדובר על טיול מאורגן לסין שהוא מתרכז כולו בחבל טיבט.

מידע שימושי למטייל בסין

שמה המלא של סין הוא " הרפובליקה העממית של סין", עיר הבירה המרכזית של סין כולה היא בייג'ין. המטבע של סין הוא "יואן" והוא שווה ערך ל 55 -60 אגורות (שער יואן נוכחי). סין מונה כיום כ1.3 מיליארד (!) אזרחים ולמרות שרואה את עצמה כמדינה אתיאיסטית יש בה לא מעט דתות ביניהם בודהיזם, טאואיזם, נצרות, אסלאם.

הפרש הזמנים הוא כרבע יממה כאשר סין מקדימה את ישראל ב6 שעות. השפה הרשמית בסין היא מנדרין, יחד עם זאת ישנם אלפי ניבים שונים ושפות המדוברות בסין, עובדה המקשה על תקשורת מאוחדת במדינה.

היסטוריית סין

הסינים מאמינים שההיסטוריה שלהם החלה לפני כ-5000 שנה, כדי לדעת על ההיסטוריה הסינית יש צורך בקורס שלם באוניברסיטה, אנו נקצר ונאמר שלאורך ההיסטוריה התחלפו שושלות שונות ששלטו בסין. בשנת 1921 הוקמה בסין המפלגה הקומוניסטית , וב-1949 הוכרז על עצמאותה של סין לאחר סיום מלחמת אזרחים שהתחוללה בה בעקבות מלה"ע השנייה.

העידן הראשון של סין העצמאית היה עידן קומוניסטי של מאו צ'ה טונג שיצר בסין שלטון קומוניסטי צבאי. העידן השני של סין העצמאית הוא העידן של התנגדות לקומוניזם ושל תסיסה חברתית שהביאו איתם רפורמה חברתית-כלכלית שהפכה את סין למדינה שיש בה כלכלה מודרנית. לסין יש גם לא מעט עימותים פוליטיים עם מדינות שכנות או עם חבלי ארץ שונים כמו טיבט, הונג קונג, מונגוליה ועוד.

לסיכום

זוהי כמובן סין על קצה המזלג, או יותר נכון על קצה מקל האכילה, כל מי שירצה לצאת לטיול לסין בין אם זה טיול מאורגן או טיול תרמילאים , כדאי שיכין שיעורי בית היטב ויקרא את שפע המידע הקיים על סין ומחוזותיה.

© טיול מאורגן- טיולים מאורגנים לחו"ל